Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: zvyčajne odosielame do 7 dní

Ships Piatok, júl 30 if ordered in the next 17 hours and 40 minutes!

€ 81,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

JUMBO PROFESSIONAL je navrhnutý podľa najnovších vedeckých poznatkov na báze rýchlo využiteľných srvátkových proteinov tak, aby bol vhodný k užívaniu pred, počas a po tréningu.

► Všetky produkty značky Scitec Nutrition

* Povinne vyplnené polia

€ 81,90

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 6480g

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

JUMBO bol vyvinutý s cieľom pomôcť tým, ktorí majú problémy s veľmi rýchlym metabolizmom ("hardgainers"), alebo majú extrémne energetické nároky vzhľadom k ich telesnej aktivite. Popularita produktu - vyplývajúca z jeho kvality a výsledkov - záruka, že vyvíjame konkrétny vzorec pre viac priemerný, atletický metabolizmu a nároky kulturistiky.

JUMBO PROFESSIONAL sme posunuli smerom k vyššiemu podielu bielkovín. Zároveň poskytuje 52 gramov vysoko kvalitných bielkovín-(viac ako JUMBO), veľkosť porcie je však menšia 162 gramov.

JUMBO PROFESSIONAL je navrhnutý podľa najnovších vedeckých poznatkov na báze rýchlo využiteľných srvátkových proteinov tak, aby bol vhodný k užívaniu pred, počas a po tréningu, za účelom dosiahnutia maximálneho rozvoja. Skutočnosť, že športovec vždy konzumuje klasickou stravou aj bielkovinové zdroje s pomalšou využiteľnosťou znamená, že do krvného obehu sa po prijatí stravy postupne v priebehu 4-6 hodín uvoľňujú aminokyseliny. Preto je užitočné výživové doplnky pripravovať na báze proteínov s rýchlou využiteľnosťou, hlavne ak ich chceme využívať pre dosiahnutie optimálnych výsledkov v časoch blízkych tréningu.


BALENIE

6480 g = 40 dávok

 

ZLOŽENIE

6-carb matrix (Palatinose - izomaltulóza, ovsená múka, dextróza, maltodextrín, fruktóza, Vitargo), ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, Jumbo size anabolická matrix - Crea-Bomb kreatínová matrix (trikreatín malát, kreatín monohydrát, kreatín etyl ester, kreatín orotát, kreatín glukonát), G-Bomb glutamínová matrix (N-acetyl-l-glutamín, glutamín etyl ester, l-alanyl-l-glutamín), Jumbo Power matrix (taurín, beta-alanín, G-kick / glycín-arginín-ketoizokaproát kalcium, citrulín malát), HEMO-NO matrix (arginín AKG, arginín ketoizokaproát, ornitín AKG), naringin, Bioperine, aróma, náhradné sladidlá acesulfam K a sukralóza.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku užívajte v závislosti od telesnej hmotnosti denne minimálne 1 celú dávku (4 odmerky) produktu Jumbo Professional denne. Doporučenú dávku je potrebné užívať rovnomerne počas celého dňa - pred a po tréningu. Jednu odmerku rozmiešajte vždy v min. 100 ml tekutiny (voda, nízkotučné mlieko). 

 

UPOZORNENIE

Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním výrobku.

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 2860g

€ 34,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 1620g

€ 26,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 4400g

€ 49,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

SCITEC NUTRITION - Jumbo Professional 3240g

€ 47,90
SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

SCITEC NUTRITION - Jumbo 8800g

€ 85,90
     

Ďalšie informácie

SKU (kód) SCTN0097
EAN (čiarový kód) 728633104420
Výrobca Scitec Nutrition
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').