Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

TRX Suspension Training Pro Pack + Door Anchor

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: predaj ukončený

€ 199,99

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Inovovaná a vylepšená verzia obľúbeného a jedinečného cvičebného systému TRX vytvoreného americkým námorníctvom pre efektívny tréning kdekoľvek a v každom veku.

TRX Suspension Training Pro Pack

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

TRX Training

Jedinečný cvičebný systém vytvorený americkým námorníctvom pre efektívny tréning kdekoľvek a v každom veku.

 

POZOR DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE!

Dodržujte správny spôsob zavesenia použitím priloženého žltého popruhu, tak ako je znázornené na vyššie uvedenom obrázku! Nikdy nevešajte TRX priamo za skobu. Takýmto sôsobom zavesenia môže dôjsť k jej poškodeniu, čo môže následne viesť k prípadnému zraneniu. Navyše, takéto poškodenie skoby spôsobené nesprávnym zavesením nespadá do záruky!

 

ZÁKLADNÉ INFO

Inovovaná a vylepšená verzia obľúbeného cvičebného systému TRX. TRX dnes vo svete naplno využívajú profesionálni športovci, vojenské a policajné oddiely, či fitness centrá, ako aj jednotlivci rôzneho pohlavia a veku. TRX suspension trainer je samostatný systém, ktorý stačí kďekoľvek zavesiť a cvičiť môžete všade. Skúsení tréneri vedome využívajú práve formy cvičenia, kde sa používa váha vlastného tela ako sú kliky, drepy alebo cviky na hrazde a bradlách. Počas cvičenia využívate iba váhu vášho tela a intenzitu záťaže meníte uhlom sklonu proti zaveseniu systému TRX.

TRX našlo presvedčivé využitie aj v príprave pre tímové športy, kde je potreba dosiahnutia výbušnosti, vytrvalosti a celkovej fyzickej sily. Systém TRX si zvolilo za partnera veľa úspešných tenistov, basketbalistov, hráčov amerického futbalu, hokejistov, boxerov, futbalistov, ako aj náš reprezentant a hráč Liverpoolu Martin Škrtel.

TRX popruhy na cvičenie sú vynálezom bývalého amerického vojaka, pôsobiaceho v Navy Seals, známej vojenskej sily. TRX bol určený hlavne pre cvičenie vojakov, ktorí nemajú dostatočné priestory pre tréningové centrá a potrebujú sa neustále držať v kondícii. V roku 2005 na trh uviedol prvý typ komerčného postaveného fitness doplnku - tieto popruhy.

Ak vás prestali baviť dlhé tréningy s činkami, alebo nemáte možnosť navštevovať fitness centrum alebo posilňovňu, funkčný tréning pomocou závesného systému TRX môže byť pre vás novým motivačným štýlom tréningu. Vlastnou hmotnosťou môžete posilniť každú časť svojho tela, najobľúbenejšími sú cviky na brucho a celkové spevnenie stredu tela.

  • TRX je vhodným doplnkom do každého kondičného, dynamického tréningu.
  • Vo fitkách môžete navštíviť napríklad skupinové cvičenie na TRX závesnom systéme.
  • Svoj vlastný si môžete so sebou vziať kamkoľvek.

 

Cvičenie pre netrénovaného je zo začiatku veľmi náročné, preto je jednoducho používaný väčší uhol voči podlahe ako počas trénovania vyspelejších. Na svoje si prídu ženy, muži aj väčšie deti. Výhodou je, že kdekoľvek si TRX zoberiete so sebou na cesty, nebude vás trápiť hmotnosť batožiny.


BALENIE

TRX Závesný systém P2 (inovovaná a vylepšená verzia)
TRX Basic training DVD
TRX Knižný manuál s cvikmi
TRX Prepravný obal
TRX Držiak na dvere

 

UPOZORNENIE

Akýkoľvek cvičebný program nesie so sebou riziko. Pred tým, než začnete cvičiť niektorý z priložených programov alebo akýkoľvek iný tréning s TRX, odporúčame najprv konzultovať tieto riziká s vaším lekárom. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným používaním alebo skladovaním výrobku.

Dodržujte správny spôsob zavesenia použitím priloženého žltého popruhu, tak ako je znázornené na vyššie uvedenom obrázku! Nikdy nevešajte TRX priamo za skobu. Takýmto sôsobom zavesenia môže dôjsť k jej poškodeniu, čo môže následne viesť k prípadnému zraneniu. Navyše, takéto poškodenie skoby spôsobené nesprávnym zavesením nespadá do záruky!

 

 

TRX Training

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

FIT PLUS - HRAZDA NA STENU

FIT PLUS - HRAZDA NA STENU

€ 89,90
FIT PLUS - HRAZDA S BRADLAMI NA REBRINY

FIT PLUS - HRAZDA S BRADLAMI NA REBRINY

€ 115,90
FIT PLUS - HRAZDA NA STROP

FIT PLUS - HRAZDA NA STROP

€ 59,90
 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 217317630
EAN (čiarový kód) 181821000643
Výrobca TRX Suspension Training
Platnosť akcie do 31.12.2017

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!