Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Max Muscle - ThermX 120 kps - Najlepší spaľovač tukov od MaxMuscle

Dostupnosť: na objednávku

€ 54,90

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

ALEBO

Krátky popis

Najpredávanejší spaľovač tukov od firmy Max Muscle. Unikátny 22-zložkový spaľovač tukov so silným stimulačným účinkom.

Max Muscle - ThermX 120 kps - Najlepší spaľovač tukov od MaxMuscle

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

Max Muscle ThermX 120kps - najlepší spaľovač tukov na trhu od firmy Max Muscle.

ThermX je už viac než 6 rokov jednotkou medzi spaľovačmi na našom trhu s doplnkami výživy.

Najsilnejšia revolučná forma termogénneho spaľovača tukov v rýchlovstrebateľných kapsuliach. Odporúčame ho len užívateľom, ktorí už majú skúsenosti s inými spaľovačmi tukov. Pri cvičení so spaľovačom tukov dbajte na dostatočný a pravidelný pitný režim!

INFORMÁCIA: ThermX je momentálne balený v žltých kapsuliach, bez potlače. Ak vám nejaký predajca ponúka ThermX, ktorý vyzerá ináč, kontaktujte nás.

Unikátna kombinácia 22 zložiek podporujúca odbúravanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti za súčasneho dodania maximálnej energie. Prípravok taktiež potláča zadržiavanie vody v tele. Max Muscle ThermX patrí medzi najúčinnejšie formy spalovačov tukov. Vynikajúci na pre cvičenie zamerané na:

  • rysovanie
  • znižovanie podielu podkožného tuku
  • odvodnenie
  • na sústredenie energie pre výkon


Ak si nie ste istí s výberom, poraďte sa TU. Odporúčame kombinovať s L-karnitínom, Cleanse&Lean, prípadne CLA.

 

Odporúčame prečítať si aj tieto ďalšie informácie - KLIKNITE SEM!

 

BALENIE

120 kapsúl = 60 dávokZLOŽENIE

Viď "LABEL" ( v 2 kapsuliach = v jednej dávke )

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

2kps 1-3 x denne, na začiatku najprv odskúšajte tolerančný test - pri užívaní prípravku začnite 1 kapsulou ráno. Ak je prípravok dobre tolerovaný, užite ďalšiu kapsulu o 4 hodiny neskôr. Nasledujúce dni užívajte 2 kapsuly 1-3x denne. Dávku zapite dostatočným množstvom tekutín. V prípade akýchkoľvek komplikácií prestaňte s užívaním prípravku. Neprekračujte príjem 6 kapsúl denne! Neodporúča sa užívať dávku po 18.00 hodine, môže spôsobiť nespavosť.

 

UPOZORNENIE

Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy! Počas používania dodržujte pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste v izbovej teplote! Neužívajte pokiaľ ste tehotná alebo kojíte alebo užívate látky obsahujúce inhibitor monoamin (MOAI), selektívny serotoninový inhibitor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom! Prípravok obsahuje kofeín preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu alebo synefrínu (napr. káva, čaj, sóda a ďalšie potravinové doplnky obsahujúce fenylefrín alebo kofeín)!! Nikdy neberte dve dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepšuje výsledky a nie je odporúčané! Pred používaním konzultujte so svojim lekárom pokiaľ máte cukrovku alebo ak sa vo Vašej rodine vyskytli iné zdravotné problémy (spojené s kardiovaskulárnym systémom, choroby ľadvín alebo pečene, cukrovkou, zväčšenou prostatou, šedým zákalom) a pokiaľ užívate liek na predpis alebo voľne predajný! Pred tým ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program konzultujte to so svojim lekárom. Ak u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, nepravidelný tlkot srdca, dýchavičnosť alebo iné symptómy ihneď prestaňte s užívaním. Produkt sa nepovažuje za náhradu bežnej stravy! Po otvorení spotrebujte do troch mesiacov. Uchovajte na chladnom a suchom mieste, bez priameho slnečného žiarenia. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

 

ĎALŠIE INFO

ThermX je revolučný, nový špičkový spaľovač tuku, ktorý posúva diétu a chudnutie na vyššiu úroveň. Tento unikátny doplnok výživy  obsahuje 5 rôznych patentovaných zmesí v rámci jedného produktu k podpore spaľovania tukov a termogénnej aktivity, riadeniu chuti k jedlu, straty nadbtočnej vody a nabudenie extrémnej energie.

Základná zmes obsahuje tri zložky, ktoré naštartujú energeticko-metabolické procesy v tele. Citrus aurantium (Synefrín) je látka, ktorá môže zvýšiť hladinu energie priamym zrýchlením metabolizmu. Cordyceps synensis (mladé plodnice húb) podporuje odolnosť a vitalitu, rovnako ako pľúcne funkcie, zvýšenie VO2 max.

Energetická zložka obsahuje Guaranu a Yerba maté ako prírodné zdroje kofeínu spolu s ďalším teobromínu metyl-xantínom pre rýchlu energiu a bdelosť. Extrakt zo zeleného čaju obsahuje antioxidanty spoločne s EGCG pre trvalú zásobu energie a metabolizmus. Panax ginseng (ženšeň) je známy ako energetický vylaďovač pre vitalitu a energiu či už pri cvičení alebo bez cvičenia.
 

Odvodňovacia zmes obsahuje kombináciu bylín určených na podporu straty vody. Nadbytočná voda pod kožou skrýva svalovú definíciu. Táto unikátna zmes koreň púpavy, uva-ursi (medvedica lekárska), Juniper berry extrakt (extrakt plodov borievky) a extrakt Buchu (Agathosma betulina) pracuje synergicky pre odstránenie nežiadúcej vody a nadúvania z tela prirodzenou cestou. Uistite sa, že vypijete veľa vody, pretože pôsobí tiež ako silné diuretikum.

Thermogenická zmes spaľovača Bioperine, zázvorového koreňa a kajenského chili vás zahreje na optimálnu prevádzkovú teplotu. Tvorbou tepla v tele podporujete vlastnú rýchlosť metabolizmu čo vedie k rýchlejšiemy výdaju energie a lepšiemu spaľovaniu tukov. Tým, že sa organizmus otepľuje, spaľujete kalórie dokonca aj na tvorbu potu.

Synergická zmes sa skladá z ingrediencií, ktoré podporujú zvyšok zmesi. L-tyrozín je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu, silných metabolických stimulantov produkovaných ľudským telom počas intenzívneho cvičenia. Bioperine je zlúčenina, ktorá pomáha vstrebať aktívne látky. Diiodo-L-Tyrozín podporuje funkciu štítnej žľazy. Štítna žľaza je zodpovedná za kontrolu metabolizmu – spomaľuje ho alebo zrýchľuje. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá pôsobí ako antioxidant a energetický aktivátor, viac Taurínu znamená viac energie.

 

Patentovaná zmes bola vyvinutá tak, aby najfunkčnejšie látky spomedzi prirodzených spaľovačov tukov fungovali synergicky so zrýchleným efektom a s cieľom dosiahnuť skôr želané výsledky. Rovnako ako u všetkých produktov Max Muscle sport nutriton, používa iba najkvalitnejšie suroviny, aby maximalizoval svoj potenciál pre extrémne výsledky.

 

Poraďte sa s odborníkom pred začatím akejkoľvek diéty alebo cvičebného programu. Obsahuje 215mg kofeínu v jednej dávke (dve kapsuly). Neodporúčame užívať Max Muscle ThermX po 16.00 hodine, môže spôsobiť nespavosť.


TIP:

I keď patríte k tým ľuďom, ktorým ide prehĺtanie kapsúl ťažko, nevysýpajte ich, obsiahnuté látky sú k sliznici ústnej dutiny a pažeráka agresívne. Ďalšou vecou je chuť, ktorá nás hneď presvedčila o tom, aby sme ich už neskúšali primiešavať do nápoja vysypaním.

Mnohé skúsenosti s ThermX-om nám pomôžu v presných odporúčaniach, ktoré vám predkladáme. Neužívajte svoje prvé balenie ThermXu bez toho, aby ste sa neporadili s odborníkmi.

 

Rady pre prvoužívateľov: Ak ste sa rozhodli pre prvú kúpu spaľovaču, neskúšajte prosím ThermX ako prvý, ideálne je začať s menej agresívnejšími ako napríklad Max Lean EF, Stacker Black Burn, alebo karnitínovými spaľovačmi.  A ak budete mať odskúšané tie a telo bude postupne navyknuté na silnejší spaľovač, prejdite na ThermX. Spaľovač by mal do plánu nastúpiť, až keď máte zvládnutú stravu, tréning a chystáte sa na vyšší level.


V čom by vám mali spaľovače tukov pomôcť a pre koho sú takéto spaľovače silné, a pre koho nie?

  • predovšetkým spaľovače tukov stimulačné sú vhodné pre zdravý organizmus bez chorôb, hlavne pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí majú zvládnutý chudnúci plán, rysovací plán, alebo diétu
  • so spaľovačmi tukov urýchľujete metabolické procesy v tele, čo znamená zlepšenie spaľovania energetických zásob tela
  • ak polemizujete o tom, o asi koľko percent zvyšujú spaľovče rýchlosť metabolizmu a schopnosť spaľovania energetických tukových zásob, tak vedzte, že to ovplyvňuje hlavne fyzická aktivita
  • spaľovačom by sa mali vyhnúť ľudia často prepadajúci depresiám, vplýva to na nich negatívne
  • od spaľovača tuku nečakajte, že všetku prácu urobí za vás, stimulačný je preto, aby vám pomohol, keď sa vám nechce, ale bez pohybuje efekt málo uspokojujúci


Ďalšie informácie

SKU (kód) 1024205
EAN (čiarový kód) 691381586018
Výrobca MAX MUSCLE
Platnosť akcie do 31.7.2023

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!