Slovensky English

Volajte: 0911 348 776 PO - PIA 9:00 - 18:00

Vitajte !

Muscle&Fitness špeciál - Pevné brucho, štíhly pás

Napíšte recenziu k tomuto produktu ako prvý

Dostupnosť: Nie je na sklade

€ 3,99

Našli ste lepšiu cenu? Povedzte nám a my zlacníme!

Krátky popis

Špeciálne vydanie MUSCLE&FITNESS venované formovaniu pásu a brušného svalstva. 50 najlepších cvikov na túto najproblémovejšiu časť tela.

M&F špeciál - Pevné brucho, štíhly pás

Dvojkliknutím na obrázok ho zobrazíte v plnej veľkosti

Zmenšiť
Zväčšiť

Viac zobrazení

Detaily

ZÁKLADNÉ INFO

PEVNÉ BŘICHO, ŠTÍHLÝ PÁS

Ďalšia zo sérií publikácií, vychádzajúca pod hlavičkou M&F, obsahuje 50 najlepších cvikov na túto najproblémovejšiu časť tela. Prináša tréningy pre začiatočníkov aj pokročilých, mužov aj ženy, domáce tréningy pre zaneprázdnených a kardiotréningy na spaľovanie tuku. Zoznámite sa s anatómiou brucha a naučíte sa pripravovať zdravé jedlá.

V češtine, 140 strán

Špeciálne vydanie MUSCLE&FITNESS venované formovaniu pásu a brušného svalstva. Obsah je rozdelený do základných tém:

  • Tréning
  • Kardio
  • Zdravé recepty
  • Tipy na spaľovanie tuku
  • Anatómia brucha

 

Ďalej sa dočítate o tipoch od profesionálnych bodybuilderov a fitnesiek, Tréningy pre začiatočníkov a pokročilých, Krátke tréningy pre zaneprázdnených a o tréningu v domácich podmienkach. Vydanie obsahuje navyše 50 najlepších cvikov na brucho s obrazkami. To všetko na 140 stranách !

 

Prečo práve brucho a pás?

Vážení športoví priatelia,
V sérii mimoriadnych vydaní časopisu MUSCLE&FITNESS k vám prichádzame so špeciálom zameraným na oblasť brušných svalov a pásu. Prečo? Pozrite sa pozorne okolo seba na väčšinu našej populácie v Čechách a na Slovensku a odpoveď je jasná. No a rozdiel medzi vami, čo držíte v rukách našu publikáciu a „tlstou väčšinou“ okolo vás je ten, že vy (nech už momentálne vyzeráte akokoľvek) ste urobili správne rozhodnutie, zlepšiť sa v tejto oblasti. Blahoželáme!

Prichádzame k vám s pestrou mozaikou textu a obrázkov – výberom najlepšieho materiálu z aktuálnych zdrojov a archívu nášho amerického licenčného partnera Weider Publications. Zoznámite sa s množstvom teoretických poznatkov a najmä praktických návodov ohľadne cvičenia s užitočnými radami ohľadne správnej výživy, vhodných pohybových aktivít a celkového životného štýlu.

Prečo toľko informácií? Nestačil by jeden obyčajný tréning? Je nutné povedať, že pokiaľ nepatríte medzi geneticky mimoriadne obdarených jedincov, tak tieto oblasti postavy si vyžadujú veľa úsilia a námahy, či už v telocvični alebo mimo nej. Nehovoriac už o tom, že to čo funguje u jedného nemusí fungovať u druhého jedinca. Platí tu rovnaké pravidlo ako pri tvarovaní tela v posilňovni vôbec – existujú síce určité obecné zákonitosti, viac-menej je lepšie vyskúšať viac cvikov a tréningov a zistiť, čo vo vašom individuálnom prípade „zaberá“. Tak teda skúšajte! Buďte pritom vytrvalí, dôslední a trpezliví a vytýčený cieľ určite dosiahnete.

Mať pevné brucho a štíhly pás je pre mladších športovcov určite efektné a pekné na pláži alebo v letnom oblečení. Ale je to tiež prospešné v prípade, že sa chcete pri dosiahnutí určitého veku vyhnúť problémom so spodným chrbtom. Naviac, redukcia tuku v oblasti pásu znamená v každom veku – a to tak pre mužov ako aj pre ženy – tiež zníženie rizika kardiovaskulárnych ochorení, infarktu myokardu, vysokého krvného tlaku, diabetesu a niektorých typov rakoviny. Dôvodov prečo najskôr starostlivo študovať a potom sa do toho s vervou pustiť je teda mnoho!

Na záver ešte pripomínam, že tony podobných informácií a návodov ohľadne tréningu, výživy, regenerácie (plus veľa inšpirácie a motivácie) prináša pravidelne 12krát v roku spoločné české a slovenské vydanie mesačníka MUSCLE&FITNESS.

 

S prianím veľa elánu a výdrže

ĽUDOVÍT MAJOR
šéfredaktor

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Muscle&Fitness špeciál - Výživa

Muscle&Fitness špeciál - Výživa

€ 3,30
Muscle&Fitness špeciál - Zásobník cvikov (Kineziológia)

Muscle&Fitness špeciál - Zásobník cvikov (Kineziológia)

€ 6,00
Muscle&Fitness extra - Tréningy a cviky pre každého

Muscle&Fitness extra - Tréningy a cviky pre každého

€ 3,30
 

Ďalšie informácie

SKU (kód) 7010211
EAN (čiarový kód) Nie
Výrobca MUSCLE & FITNESS
Platnosť akcie do Nie

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').


 

 

Pozrite si, čo máme nové pre Vás! Vybrané nové produkty v ponuke:

►Pre zobrazenie všetkých nových produktov v ponuke kliknite SEM!